HABER MERKEZİ
Son Model, Konforlu ve Güvenli Araçlarla Hizmetinizdeyiz City24 Erzincan Havaalanı Araç Kiralama Noktası Bebek Koltuğu ile Güvenli Bir yolculuk Yapın Kurumsal Rent A Car Navigasyon ile Kolay ve Hızlı Ulaşımi City24 Filo Kiralama
 • Filo Kiralama
 • Sunduğu operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

  Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler.

  Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.

  Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; City 24 Rent a Car tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler.

  Bu tip finansal faydaların yanı sıra City24 Rent a Car'dan operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır.

  Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin City 24 Rent a Car ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması.

  Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar.

  Filo kiralamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir :

  Araç alımları peşin değil, banka kredisi ile bile gerçekleşse dahi bir peşinat verilmesi gerekir. Halbuki filo kiralama işlerinde kiralar aylık olarak ödendiğinden toplu para çıkışı olmaz.

  Aylık düzenli ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.

  Ödenen kiralar karşılığı kiralama hizmetinde bulunan firma bir fatura keser ve bu faturanın tümü gider olarak gösterilebilir.

  Araçta taşınan bir yükün hasara veya kazaya sebep olması,

  Kira ödemeleri bilançoda pasifte yer almaz. Bu yüzden de firmaların kredi başvurularındaki değerlendirme sürecinde bu negatif bir durum teşkil etmez.

  Servis, bakım-onarım, sigorta, araç muayeneleri filo kiralama şirketinin sorumluluğunda olup, kiralamayı tercih eden firmalar için ciddi bir tasarruf kalemidir.

  Aracın çalınması, kaza yapması ya da bakımların uzaması durumunda başka bir araç tahsis edilir.

  Amortismanı dolan otomobillerin ikinci el satış riski ortadan kalkar.

  Onay alınmaksızın ve kira süresinin bitmesine rağmen aracın teslim edilmemesi,

  Aracın içerisinde taşınan yüklerden ötürü araçta veya karşı tarafta bir hasar oluşması,

  Lastik, cam veya farda hasar meydana gelen hasarlar Muafiyetli Kaza Sigortası içerisine dahil değildir. Bu sigorta ayrıca satın alınabilir. Sadece lastik, cam ve farda meydana gelebilecek hasarları kapsar, muafiyet yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz.

  Üçüncü şahıslara verilen hasardan doğacak maddi tazminat tutarları, mecburi mali mesuliyet sigortası teminatı kapsamında teminat altındadır. Teminat sınırları dışında kalan tutarlar için müşteri kendisi sorumludur.