HABER MERKEZİ
Son Model, Konforlu ve Güvenli Araçlarla Hizmetinizdeyiz City24 Erzincan Havaalanı Araç Kiralama Noktası Bebek Koltuğu ile Güvenli Bir yolculuk Yapın Kurumsal Rent A Car Navigasyon ile Kolay ve Hızlı Ulaşımi City24 Filo Kiralama
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • En az araç kiralama süresi nedir ?
  En az kiralama süresi 24 saatir.

  Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşı sınırlamaları nelerdir?
  En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

  Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir ?
  Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

  Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?
  City24 Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin City24 Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

  Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir ?
  30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için (0446) 226 33 03 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Ek Hizmetleriniz nelerdir ?

  - GPS(Navigasyon cihazı) :
  Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

  - OGS cihazı :
  Kiralama süresi boyunca 5 TL.hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

  - Bebek Koltuğu :
  Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

  - Teslim ve Bırakma :
  City24 Oto Kiralama istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması 20 Euro karşılığında sağlanmaktadır. City 24 Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 0,30 Euro hesaplanır.

  - Ödeme şekilleri nedir ?
  Ödemeler geçerlilikleri City24 Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.